BIP - www.bip.gov.pl BIP LO1 w Olsztynie
    
  
 Strona główna     Rejestr zmian   Statystyki   Wyślij   Drukuj 
     
  Menu Podmiotowe
  ∴ Statut Szkoły
  ∴ Archiwalne wersje Statutu
  ∴ Informacje organizacyjne:
  ∴ Status prawny
  ∴ Struktura organizacyjna
  ∴ Załatwianie spraw
  ∴ Majątek
  ∴ Kontrole
  ∴ Monitoring wizyjny
  Menu Przedmiotowe
  ∴ Rada Pedagogiczna
  Zamówienia Publiczne
  ∴ Aktualnie ogłoszone zamówienia
  ∴ Wyniki postępowania przetargowego
  ∴ Udzielone zamówienia
  ∴ Archiwum przetargów
  Kontakt
  ∴ Adres
  ∴ e-PUAP
  Konkursy
  Ogłoszenia
  ∴ nabór na wolne stanowisko pracy: sekretarka – ½ wymiaru czasu pracy
  ∴ Lista kandydatek zakwalifikowanych do rozmowy kwalifikacyjnej
  ∴ Wyniki przeprowadzonego naboru
  Narzędzia
  ∴ Wyszukiwarka
  ∴ Instrukcja
  ∴ Redakcja
  ∴ Zaloguj się
  
 
  «   Rada Pedagogiczna - rok szkolny 2010/2011 w archiwum

RADA PEDAGOGICZNA
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. ADAMA MICKIEWICZA
W OLSZTYNIE
(ROK SZKOLNY 2010/2011)

PRZEWODNICZĄCY RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Jolanta Skrzypczyńska, dyrektor, nauczyciel dyplomowany, chemia,

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Sabina Rudź, z-ca dyrektora, nauczyciel dyplomowany, fizyka,
 
HONOROWY CZŁONEK RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Ryszarda Sachadyn, nauczyciel dyplomowany, język polski,

Członkowie Rady Pedagogicznej I Liceum:
mgr Paweł Achranowicz, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Bogdan Andruszkiewicz, nauczyciel mianowany, przysposobienie obronne,
mgr Klemens Baranowski, nauczyciel dyplomowany, technologia informacyjna,
mgr Anna Bereznowska, nauczyciel dyplomowany, chemia,
mgr Marcin Bogdanowicz, nauczyciel dyplomowany, technologia informacyjna,
mgr inż. Małgorzata Bosek, nauczyciel dyplomowany, język włoski,
mgr Urszula Butkiewicz, nauczyciel kontraktowy, wiedza o społeczeństwie,
mgr Andrzej Ciesielski, nauczyciel dyplomowany, geografia,
mgr Elwira Czapiewska, nauczyciel dyplomowany, pedagog szkolny,
mgr Barbara Dolecka, nauczyciel dyplomowany, język francuski,
mgr Katarzyna Dreikopel, nauczyciel mianowany, język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości,
dr Tomasz Dreikopel, nauczyciel dyplomowany, języki klasyczne i kultura antyczna,
mgr Joanna Drzewiecka - Kozielska, nauczyciel mianowany, język polski,
mgr Andrzej Dzik, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Dorota Frącek, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Mariusz Górski, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Joanna Jankowska, nauczyciel dyplomowany, matematyka (urlop),
mgr Małgorzata Jastrzębska, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Ewa Kacprzak, nauczyciel dyplomowany, język angielski (urlop),
mgr Krystyna Kapelańska, nauczyciel dyplomowany, biologia,
mgr Anna Klempka, nauczyciel dyplomowany, język polski, wiedza o kulturze,
mgr Beata Kostuj, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Anna Kowalska, nauczyciel dyplomowany, biblioteka szkolna,
mgr Małgorzata Kowalska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Andrzej Koziełło, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Barbara Łukasik, nauczyciel dyplomowany, szkolny doradca zawodowy,
mgr Marta Łukaszek, nauczyciel kontraktowy, religia,
mgr Bożena Łuszczewska - Szafranek, nauczyciel dyplomowany, język polski,
mgr Wojciech Marczak, nauczyciel dyplomowany, język polski,
mgr Kamila Matjasik, nauczyciel mianowany, religia,
mgr Krystyna Mościcka, nauczyciel mianowany, matematyka, fizyka,
mgr Małgorzata Piotrkowska, nauczyciel mianowany, język polski, biblioteka szkolna,
mgr Danuta Przybyłek, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Sebastian Richert, nauczyciel kontraktowy, etyka, filozofia,
mgr Paweł Rohde, nauczyciel kontraktowy, matematyka,
mgr Małgorzata Runke - Krępuła, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Barbara Rychlik, nauczyciel dyplomowany, język polski,
ks. mgr Janusz Samsel, nauczyciel mianowany, religia,
mgr Joanna Skrzynecka, nauczyciel mianowany, języki klasyczne i kultura antyczna,
mgr Krzysztof Stachurski, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Magdalena Stankiewicz, nauczyciel mianowany, język angielski,
mgr Mariola Strużyńska, nauczyciel dyplomowany, geografia,
mgr Robert Szczepkowski, nauczyciel mianowany, historia,
mgr Halina Szkolnik, nauczyciel dyplomowany, wiedza o kulturze,
mgr Barbara Sztyburska, nauczyciel dyplomowany, biologia,
mgr Joanna Śniecikowska, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Agnieszka Tippe, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Dorota Wasilewska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Radosław Wenta, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
lic. Elżbieta Witkowska, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Elwira Wronisz, nauczyciel dyplomowany, chemia,
mgr Katarzyna Zabielska, nauczyciel mianowany, wychowanie fizyczne,
mgr Wiesława Zielińska, nauczyciel dyplomowany, język polski,


Dokument utworzył(-a):  Administrator BIP  (09.02.2011)
Dokument wprowadził(-a):  HEXNET  (09.02.2011)
Dokument zatwierdził(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (30.08.2011)
Dokument modyfikował(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (30.08.2011)
 
^ Strony biuletynu wyświetlono:
2855291 razy
Biuletyn HexnetBIP v 1.51 obsługuje: Regionalne Centrum Technik Komputerowych HEXNET Sp. z o.o.
tel. 510612522; e-mail: hexnet@hexnet.pl
^