BIP - www.bip.gov.pl BIP LO1 w Olsztynie
    
  
 Strona główna     Rejestr zmian   Statystyki   Wyślij   Drukuj 
     
  Menu Podmiotowe
  ∴ Statut Szkoły
  ∴ Archiwalne wersje Statutu
  ∴ Informacje organizacyjne:
  ∴ Status prawny
  ∴ Struktura organizacyjna
  ∴ Załatwianie spraw
  ∴ Majątek
  ∴ Kontrole
  ∴ Monitoring wizyjny
  Menu Przedmiotowe
  ∴ Rada Pedagogiczna
  Zamówienia Publiczne
  ∴ Aktualnie ogłoszone zamówienia
  ∴ Wyniki postępowania przetargowego
  ∴ Udzielone zamówienia
  ∴ Archiwum przetargów
  Kontakt
  ∴ Adres
  ∴ e-PUAP
  Konkursy
  Ogłoszenia
  ∴ nabór na wolne stanowisko pracy: sekretarka – ½ wymiaru czasu pracy
  ∴ Lista kandydatek zakwalifikowanych do rozmowy kwalifikacyjnej
  ∴ Wyniki przeprowadzonego naboru
  Narzędzia
  ∴ Wyszukiwarka
  ∴ Instrukcja
  ∴ Redakcja
  ∴ Zaloguj się
  
 
  «   Rada Pedagogiczna - rok szkolny 2012/2013 w archiwum

RADA PEDAGOGICZNA
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. ADAMA MICKIEWICZA
W OLSZTYNIE
(ROK SZKOLNY 2012/2013)

PRZEWODNICZĄCY RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Jolanta Skrzypczyńska, dyrektor, nauczyciel dyplomowany, chemia,

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Joanna Jankowska, z-ca dyrektora, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
 
HONOROWY CZŁONEK RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Ryszarda Sachadyn, nauczyciel dyplomowany, język polski,

Członkowie Rady Pedagogicznej I Liceum:
mgr Paweł Achranowicz, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Bogdan Andruszkiewicz, nauczyciel mianowany, po, edb,
mgr Klemens Baranowski, nauczyciel dyplomowany, fizyka,
mgr Anna Bereznowska, nauczyciel dyplomowany, chemia, wf,
dr Robert Bieliński, nauczyciel kontraktowy, język rosyjski,
mgr Małgorzta Bienenda, nauczyciel dyplomowany, biologia
mgr Marcin Bogdanowicz, nauczyciel dyplomowany, informatyka, język polski,
mgr inż. Małgorzata Bosek, nauczyciel dyplomowany, język włoski, wok,
mgr Tomasz Charukiewicz, nauczyciel kontraktowy, religia
mgr Elwira Czapiewska, nauczyciel dyplomowany, pedagog szkolny,
mgr Katarzyna Dreikopel, nauczyciel dyplomowany, podstawy przedsiębiorczości,
mgr Andrzej Dzik, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Dorota Frącek, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Mariusz Górski, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Małgorzata Jastrzębska, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Ewa Kacprzak, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Żaneta Kędzierska, nauczyciel kontraktowy, język francuski,
mgr Anna Klempka, nauczyciel dyplomowany, język polski, wok  
mgr Jędrzej Kołakowski, nauczyciel kontraktowy, etyka,
mgr Beata Kostuj, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Anna Kowalska, nauczyciel dyplomowany, biblioteka szkolna,
mgr Małgorzata Kowalska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Andrzej Koziełło, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Barbara Łukasik, nauczyciel dyplomowany, szkolny doradca zawodowy,
mgr Bożena Łuszczewska - Szafranek, nauczyciel dyplomowany, język polski,
mgr Wojciech Marczak, nauczyciel dyplomowany, język polski,
mgr Kamila Matjasik, nauczyciel mianowany, religia,
mgr Krystyna Mościcka, nauczyciel dyplomowany, fizyka,
mgr Paweł Rohde, nauczyciel mianowany, matematyka, wf, 
mgr Małgorzata Runke - Krępuła, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Barbara Rychlik, nauczyciel dyplomowany, język polski, filozofia,
mgr Joanna Skrzynecka, nauczyciel mianowany, język łac. i kultura antyczna,
mgr Krzysztof Stachurski, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Magdalena Stankiewicz, nauczyciel mianowany, język angielski,
mgr Mariola Strużyńska, nauczyciel dyplomowany, geografia,
mgr Robert Szczepkowski, nauczyciel mianowany, historia,
mgr Halina Szkolnik, nauczyciel dyplomowany, wiedza o kulturze,
mgr Barbara Sztyburska, nauczyciel dyplomowany, biologia,
mgr Joanna Śniecikowska, nauczyciel dyplomowany, język ang. i rosyjski (urlop) 
mgr Agnieszka Tippe, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Dorota Wasilewska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne (urlop),
ks. mgr Piotr Wasilewski, nauczyciel kontraktowy, religia,
mgr Radosław Wenta, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
lic. Elżbieta Witkowska, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Katarzyna Zabielska, nauczyciel mianowany, wychowanie fizyczne, po, 
mgr Wiesława Zielińska, nauczyciel dyplomowany, język polski, wok,


Dokument utworzył(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (30.08.2011)
Dokument wprowadził(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (30.08.2011)
Dokument zatwierdził(-a):  HEXNET  (04.09.2013)
Dokument modyfikował(-a):  HEXNET  (04.09.2013)
 
^ Strony biuletynu wyświetlono:
2848585 razy
Biuletyn HexnetBIP v 1.51 obsługuje: Regionalne Centrum Technik Komputerowych HEXNET Sp. z o.o.
tel. 510612522; e-mail: hexnet@hexnet.pl
^