BIP - www.bip.gov.pl BIP LO1 w Olsztynie
    
  
 Strona główna     Rejestr zmian   Statystyki   Wyślij   Drukuj 
     
  Menu Podmiotowe
  ∴ Statut Szkoły
  ∴ Archiwalne wersje Statutu
  ∴ Informacje organizacyjne:
  ∴ Status prawny
  ∴ Struktura organizacyjna
  ∴ Załatwianie spraw
  ∴ Majątek
  ∴ Kontrole
  ∴ Monitoring wizyjny
  Menu Przedmiotowe
  ∴ Rada Pedagogiczna
  Zamówienia Publiczne
  ∴ Aktualnie ogłoszone zamówienia
  ∴ Wyniki postępowania przetargowego
  ∴ Udzielone zamówienia
  ∴ Archiwum przetargów
  Kontakt
  ∴ Adres
  ∴ e-PUAP
  Konkursy
  Ogłoszenia
  ∴ nabór na wolne stanowisko pracy: sekretarka – ½ wymiaru czasu pracy
  ∴ Lista kandydatek zakwalifikowanych do rozmowy kwalifikacyjnej
  ∴ Wyniki przeprowadzonego naboru
  Narzędzia
  ∴ Wyszukiwarka
  ∴ Instrukcja
  ∴ Redakcja
  ∴ Zaloguj się
  
 
  «   RADA PEDAGOGICZNA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W OLSZTYNIE (ROK SZKOLNY 2018/2019)

RADA PEDAGOGICZNA
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. ADAMA MICKIEWICZA
W OLSZTYNIE
(ROK SZKOLNY 2018/2019)

PRZEWODNICZĄCY RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Jolanta Skrzypczyńska, dyrektor,
nauczyciel dyplomowany, chemia, fizyka

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY PEDAGOGICZNEJ I LICEUM:
mgr Magdalena Stankiewicz, z-ca dyrektora,
nauczyciel dyplomowany, język angielski,

Członkowie Rady Pedagogicznej I Liceum:
mgr Paweł Achranowicz, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Robert Bieliński, nauczyciel minowany, język rosyjski
mgr Anna Bereznowska, nauczyciel dyplomowany, chemia, wf,
mgr Marcin Bogdanowicz, nauczyciel dyplomowany, informatyka, język polski,
mgr inż. Małgorzata Bosek, nauczyciel dyplomowany, język włoski, wok,
mgr Mariusz Chlewicki, nauczyciel mianowany, religia,
mgr Marcin Cielecki, nauczyciel dyplomowany, historia i WOS,
mgr Elwira Czapiewska, nauczyciel dyplomowany, pedagog szkolny,
mgr Andrzej Dzik, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Dorota Frącek, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Łukasz Jakubowski, nauczyciel kontraktowy- język angielski,
mgr Joanna Jankowska, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Ewa Kacprzak, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Żaneta Kędzierska, nauczyciel dyplomowany, język francuski,
mgr Anna Klempka, nauczyciel dyplomowany, język polski, wok
mgr Jędrzej Kołakowski, nauczyciel mianowany, etyka,
mgr Beata Kostuj, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Beata Kondraczyk, nauczyciel mianowany, biblioteka szkolna,
mgr Aleksandra Kowalska, nauczyciel kontraktowy, chemia
mgr Marlena Kowalska, nauczyciel dyplomowany- biologia
dr hab. Sławomir Kulesz, nauczyciel minowany, fizyka
mgr Barbara Łukasik, nauczyciel dyplomowany, szkolny doradca zawodowy,
mgr Małgorzata Łukaszewicz, nauczyciel kontraktowy, język łaciński, łacina medyczna,
mgr Bożena Łuszczewska - Szafranek, nauczyciel dyplomowany, język polski,
mgr Kamila Matjasik, nauczyciel dyplomowany, religia,
mgr Joanna Maziuk, nauczyciel dyplomowany, wychowania fizyczne,
mgr Krystyna Mościcka, nauczyciel dyplomowany, fizyka,
mgr Paweł Rohde, nauczyciel dyplomowany, matematyka, wf,
mgr Łukasz Różankowski, nauczyciel kontraktowy, wychowanie fizyczne,
mgr Małgorzata Runke - Krępuła, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Barbara Rychlik, nauczyciel dyplomowany, język polski, filozofia,
mgr Jolanta Skrzypczyńska, nauczyciel dyplomowany, chemia, fizyka,
mgr Justyna Sobeczek, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Krzysztof Stachurski, nauczyciel dyplomowany, matematyka,
mgr Magdalena Stankiewicz, nauczyciel mianowany, język angielski,
mgr Mariola Strużyńska, nauczyciel dyplomowany, geografia,
lic. Elżbieta Szczepkowska, nauczyciel dyplomowany, język angielski,
mgr Robert Szczepkowski, nauczyciel dyplomowany, historia,
mgr Barbara Sztyburska, nauczyciel dyplomowany, biologia,
mgr Joanna Śniecikowska, nauczyciel dyplomowany, język ang. i rosyjski
mgr Agnieszka Tippe, nauczyciel dyplomowany, język niemiecki,
mgr Michael Thoene, nauczyciel kontraktowy, bilogia
mgr Dorota Wasilewska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Radosław Wenta, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne,
mgr Katarzyna Zabielska, nauczyciel dyplomowany, wychowanie fizyczne, po,
mgr Magdalena Zdziechowaska, nauczyciel kontraktowy, geografia
mgr Wiesława Zielińska, nauczyciel dyplomowany, język polski, wok,


Dokument utworzył(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (05.10.2018)
Dokument wprowadził(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (05.10.2018)
Dokument zatwierdził(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (05.10.2018)
Dokument modyfikował(-a):  Jolanta Skrzypczyńska  (05.10.2018)
 
^ Strony biuletynu wyświetlono:
2853726 razy
Biuletyn HexnetBIP v 1.51 obsługuje: Regionalne Centrum Technik Komputerowych HEXNET Sp. z o.o.
tel. 510612522; e-mail: hexnet@hexnet.pl
^